fbpx

реклама в GOOGLE ADS та таргетована реклама в FACEBOOK

французька агенція в Україні
null

Google Analytics

Отримуйте максимум інформації про трафік на ваш сайт з усіх джерел. Це допоможе ефективно перерозподілити інвестиції у просування та побудувати найбільш адаптовану маркетингову стратегію. Піклуйтеся про отримання достовірних даних.
null

Google Shopping

Один з найефективніших інструментів Google Ads. Ваші товари видно одразу в пошуку, де ви можете розмістити ціну та фото продукта і привернути більше уваги до вашого сайту чи продукту. Використовуйте самостійно або в тандемі з іншими видами реклами та отримуйте синергійний ефект.
null

Social Media Ads

Просування вашего продукту за допомогою соціальних мереж Facebook, Instagram. Використовуйте цей канал комунікації з вашими користувачами як основний чи додатковий в межах вашої маркетингової стратегії. Таргетуйте користувачів, що потрібні саме вам.
null

Google Adwords

Класичний та надійний засіб швидко та ефективно ознайомити користувача з вашою компанією. Залучіть максимум цільової аудиторії на ваш сайт а далі простумулюйте його до покупки зручним сайтом, вигідною ціною та цікавим продуктом.

Використовуйте усі засоби

максимум можливостей з Google Ads, Google Sopping, Google Display, Youtube

Збільшіть ROI

орієнтуйтеся на повернення інвестицій в рекламу

Збільшуйте кількість продажів

оптимізуючи рекламні кампанії на всіх рівнях досягайте максимум можливостей

Отримуйте тільки якісний трафік

добре спланована та оптимізована рекламна кампанія залучить лише потрібну аудиторію

Використовуйте засоби аналітики

проаналізуйте воронку продажів за допомогою Google Analytics

Соціальні мережі

ще більше трафіку, ще більше продажів за допомогою соціальних мереж

Звітність Data studio

отримуйте дані в розрізі різних рівнів за допомогою Data Studio

AdQuality

Агенція AdQuality була створена у 2013 році в Парижі. Наразі нараховує 9 офісів в країнах Європи та Азії.

Засновник компанії має 10-ти річний досвід роботи в компанії Google France. Тому ми маємо можливість надавати високий рівень експертизи у просуванні товарів чи послуг онлайн.

Наш французький офіс є прем’єр партнером Google France тому про будь-які зміни чи нові можливості ми дізнаємось першими.

Мультинаціональний досвід роботи на ринках різних країн розширює наші можливості в створенні маркетингових стратегій для своїх клієнтів.

Чому AdQuality

 • Більш ніж 10 років сукупного досвіду

  Досвід роботи наших французських спеціалістів нараховує більше 10 років. Це дозволило нам створити віверені та надійні практики просування веб-сторінок наших клієнтів в мережі інтернет.
 • Вузька спеціалізація

  Ми прагнемо бути кращими спеціалістами, ніж ми були вчора, тому ми обрали шлях концентрації на вузікій спеціалізації.
 • Сервіс та комунікація з клієнтами

  Людські відносини, прозора діяльність спеціалістів, надання максимум уваги та інформації нашим клієнтам – це кредо нашої компанії.
 • Контроль перформативності

  Діяльність спеціалістів будь-якого з наших офісів перевіряється старшим менеджером. Французські спеціалісти з найбільшим досвідом слідкують на оновленням знань на надають консультаційну допомогу кожному працівнику. Саме цьому можливість похибки через людський фактор знижується, а експертиза завжди на високому рівні.
 • Знання - це наше все

  Усі співробітники знаходяться в потоці тренінгів, вебінарів та пошуку відповідей на нові питання.
 • Власні технології

  Спеціалістами AdQuality було створено дослідницьку компанію Boostad, яка разом з компанією Google розроблює нові технології просування в мережі інтернет.
 • Міжнародний рівень

  AdQuality – міжнародна компанія, яка присутня в 5 країнах світу. В більш ніж 10-ти країнах ми маємо наших клієнтів та успішно працюємо з французькими, італійськими, англійськими, німецькими, іспанськими, українськими та іншими клієнтами. Це допомогає нашим клієнтам також виходити на міжнародний рівень та збагачує наші стратегії знанням особливостей цих країн.
офісів
років
+
спеціалістів
+
клієнтів

Наші офіси

AdQuality

ми допоможемо досягнути ваших цілей
 • AdQuality

  Французька інтернет-медіа агенція